Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz fi:zi'k #11897 üzenetére

    Majd esetleg eljöhetnél a nagy Superlux átadás egyikére

    Nekem ott jelenleg nincs sok keresnivalóm :D

    Nem árulok el nagy titkot azzal, ha azt mondom, hogy a megfelelő gumiharangon múlik elsősorban. Az XR-nek valamennyivel hosszabb a csöve, de nem sokkal, a saját képeken látszik, a gyárin megtévesztő a dolog, mert ott a kis gumiharang van rajta, az enyémen a közepes. A duplával (biflange) atomstabil (nekem), akár ugrókötelezhetnék is, ha 12 éves kislány lennék a napköziben, de nem vagyok. Én a közepeset használom, normál körülmények között nem jön ki, tehát sétálni gond nélkül lehet vele. Mivel nem nyomom be annyira mélyen, így ezzel nem tudnék pl. futni szerintem, csak a duplával, vagy a kicsivel, amit viszont elég mélyen be lehet dugni, de az pont ezért nem szigetel 100%-osan. Nekem a legjobb hangzást a közepes nyújtja, de elsősorban fülfüggő a dolog. Tavasszal szoktam futni, de ha nem gond addig nem várok az aktív teszttel, a lényeget szerintem le lehet venni a fentiekből :) Na meg néha squash is van, de az önmagában is eléggé balesetveszélyes, IEM-el kész öngyilkosság lenne :DDD

    Remélem segített a leírás :)

    szerk: a súlyától abszolút nem kell tartani, egyáltalán nem nehéz, elég vékony szerintem az alumínium, semmi értelme nem lenne a vastag falnak :) Egy CX400-nál persze nehezebb, de ez gyakorlatban semmit sem számít. A hangja meg pár dimenzióval a CX felett van :DDD (néha már a Supy-nál is jobbnak érzem, de inkább máshogy közelíti meg a témát, mindenesetre nyújt akkora élményt, mint a HD668B).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák