Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Demertin

    tag

    Sziasztok!

    Belekóstolnék egy kicsit a világotokba. Tudás szintjén még csak nagyon a felszínt kapargatom, szóval hozzátok fordulnék tanácsért, ajánlásokért.

    - Milyen komponensekkel rendelkezel már, mit keresel még?
    Jelenleg van egy Audeze Mobiusom, de nem igazán számolok vele, nem tudom, hogy a hasonló kategóriás nem gamer fejhallgatók mennyivel képviselnek magasabb minőséget (normálisan meghajtva persze). Bár őszinte leszek, kellemesen csalódtam benne.
    - Mekkora a rendelkezésre álló pénzösszeg, mit kell belőle kihozni?
    Úgy mindenre max 800-850 euró vagy ~ 300.000 Ft (értem ezt fejhallgató+dac/amp. Ausztriai és hazai boltok mindenképp játszanak, de más országokból is megoldható.
    - Vannak-e speciális igényeid? (telefonnal szeretnéd használni, laptop mellé kéne hordozható, rózsaszín, stb.)
    Nem igazán, teljesen otthoni felhasználásra szeretném, aránylag sokat játszom FPS játékokkal, nem tudom ott mennyire lehetne kihasználni (ha esetleg nem, akkor oda maradna a Mobius)
    - Milyen eredményt vársz, milyen hangzást szeretnél elérni?
    Az esetek 90%-ában nu metalt, folk rock/metalt és progressive houset hallgatok, a fennmaradó rész pedig lényegében minden más. Amennyire én meg tudom ítélni, a kiegyenlített hangzás az arany középút, bár nem bánnám, ha egy minimálisan mély irányba menne.

    Köszi a segítséget! :R

  • Demertin

    tag

    válasz Sinesol #82792 üzenetére

    Köszi az ajánlást, a forrást már meg is rendeltem. Fejesnél van most esély kipróbálni valamelyiket Mo-n? Kevés boltban találni őket.

Új hozzászólás Aktív témák