Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ba cy lus

    őstag

    válasz Sinesol #83878 üzenetére

    Amire nem ismersz magyarázatot, az neked placebo. Csakhogy itt nemhogy magyarázat létezik a jelenségre, hanem mérhető is. ;) Fázishelyes bekötésnél kisebb a mért feszültség. Ez nem az én magyarázatom, ez rengeteg ember által tapasztalt. Szóval kicsit kisebb ar cal kolléga. Előbb tájékozódj, aztán kiálts boszorkányságot. :P

    [ Szerkesztve ]

  • Tomacko

    senior tag

    válasz Sinesol #83878 üzenetére

    :) :)) :D :DD :DDD :C :C :C :R :W Ez a placebózás már megint...... Én egy barátomnál ültem fél napja már és zenét hallgattunk azon a néhány millió forintnyi rendszeren ami épp volt neki aznap..... Beszélgettünk minderől IS kb. ami zenével kapcsolatos lehet, és szóba kerültek a különböző voodoo dolgok. Ha jól emlékszem pont a kábel alátámasztásokról osztottuk az észt mikor szó nélkül felpattant és csak annyit szólt, hogy "Most ki próbálunk valamit." Aztán innetől csak derékon felül láttam őt ahogy eltűnik a rendszer mögött..... Nem tudtam mit csinál, direkt nem mondta meg. Csak mindig kérdezte, hogy mit hallok.......... A végeredmény az volt, aztán oda ült mellém... "hát barátom, most a fázis helyes csatlakozást teszteltük le, és hallani vélted meglepően jó arányban..... 20-ból 17-szer mondtam jó választ". Előtte ilyen téren én is szkeptikus voltam, hogy finoman fogalmazzak. De inkább azt mondom, hogy simán kiröhögtem bárkit szembe aki erről beszélt...... Szóval ne hidd azt, hogy amit nem tudsz a fizikából tanultakkal magyarázni az placebo....

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák