Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Abdallo #75825 üzenetére

    Hozott változást a Supra a Qp1r-nél, de nem első hallásra élmény volt. Bár a mellékelt kábellel sosem használtam, hanem egy jobbféle kidolgozású Motorola razr töltőkábellel. Ahhoz képest a Supra volt úgy, hogy inkább akkor jött ki, hogy valamelyest gazdagabb a hangzás vele, miután pár hét Supra használat után visszaváltottam erre a Motorola kábelre.
    Nem egy nagy befektetés, megéri szerintem.

    Az Ant-hoz képest.....gyenge a QP1r is többek között.
    Ugyanakkor ez a dap meglepően jó dac is. Sokat kellene kurkásznod, hogy lecseréld.
    Sokmindenbe belefüleltem már, de egész az Ant(ok)-ig nem éreztem, hogy kellene egy jobb dac.
    Jó a dinamikája, tere, részletek, tisztaság, és muzikális.
    Dac-ként nekem sokat dobott a hangzáson egy Atlas Metik IC kábel közé meg az erősítő közé, hasonló árú Chord, Qed, Audioquest kábelek ellenében.
    Mikor először hallgattam bele mint dap, az akkor használt K550 fejesemmel, libabőrös lettem, annyira tetszett. És ez percekkel az akkori Astell&Kern széria után volt a 380+amp-ig bezárólag, ahol ilyet nem éreztem.
    Ha nincs itt Ant, az Adi2-őt akkor is visszaküldtem volna, mert nem adott hozzá az élményhez a Qp1r-hez képest, sőt a dapot jobbnak éreztem. De minimális volt a különbség amúgy mint az Ant-os tapasztalatokhoz képest.

    Amiben jobb az Ant (nála is)....Hangszerek testessége, természetes hangzása. Dinamika. A mélyek átható hangzása az nélkül, hogy fárasztanának. Illetve úgy általában átható a hangzása, kis hangerőn is. Részletesség.
    Kicsit nyersebb a Qp1r-nél, nem olyan nyugis, sima, mégis jobb, élettelibb.
    Térhatásban nem mondanám jobbnak fejhallgatón keresztül sem az Ant dac-ot sem az Ant erősítőt a Qp1r-nél, Adi2-nél, Myryad Z40-nél. Itt nekem a Z40 viszi a prímet ezek közül, a többi forma-forma.
    Egyébként melegebb karakterek az Ant-ok.

    No igen, az Echo.....Az is bejövős hangú cucc. (Mytek Libety-vel volt párban)
    Kíváncsi lennék a szettedre :)

Új hozzászólás Aktív témák