Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz bkercso #30924 üzenetére

    Felét sem értettem annak amit írtál, szóval nincs.... :P

    MÁS: úton van az AKG Hearo 999. Nagyon kíváncsi vagyok rá. Ezért is vettem meg, konkrétan szükségem nincs rá. Amiket olvastam róla nagy eséllyel nem is fog túlságosan tetszeni a hangja (azt írták túlságosan is "stúdiós" a hangja, én pedig szeretem a kicsit színezett, enyhén populárisabb hangzást), de még nem volt ennyi funkcióval rendelkező eszközöm, így meg kell hallgatnom és ki tudja talán a végén bejön. Szeretnék minél több eszközt hallani. :K

    [ Szerkesztve ]

  • Epf

    tag

    válasz bkercso #30924 üzenetére

    Rákötöttem a fejes erősítőt a hangdobozokra. Kétutas 12 dB/oktáv váltóval.
    Túl nagy hangerőt nem tudtam produkálni, de Johhny Cash beült velem szembe a szobába (Hurt). Kicsit kísérteties ha az ember becsukja a szemét. A másik felvétel amivel tesztelgetni szoktam, God Is An Astronaut: Suicide By Star ( 3:49 -től ha valami nem jó hajlamosak összezavarodni a hangok). Ez is jól szól.
    Az erősítő (a visszacsatolatlan pufferrel) nem zavarodott össze a hangváltótól sem.
    (Mondjuk most agyalhatok miként tudom megépíteni nagyban úgy hogy a hangja ne változzon, mert a régi végfok alighanem kuka lesz.)
    Kapcsolás:

    (A műverősítő alkatrészei fülre lettek beállítva, így nincs IC -s hangja és 0 a zaj.)
    Korábban próbáltam egy régi 600 ohmos AKG k240 -nel (studio vagy monitor sajnos nem emlékszem).
    A visszacsatolthoz képest mély hangja is lett a fejhallgatónak. Nem kiemelésként hanem egyszerűen "volt benne kakaó meg dinamika".
    ( A visszacsatoltak: Canamp klón, és egy direkt csatolt műv er. + A osztályú puffer voltak. A Canamp klón mosott hangú volt, a másik végtelenül precíz, a mostani meg zenél, részletes, dinamikus.)

Új hozzászólás Aktív témák