Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Quqesz #58362 üzenetére

    Jók lettek a képeid G4-gyel. Szerintem ha váltani akarsz, akkor sokkal jobbak a Honor 8 képei, mint az Mi5-é és sokkal jobb a szoftveres és garanciális támogatása. Nekem a természetességével a farvoritom. A képstabilizátor hiánya miatt meg ne aggódj, mert dupla kamera van, ezért nem is kell. Ha jól értettem úgy csinál képet, hogy van egy a színeshez képest 3-szoros fényáteresztésű monokróm kamera, ami éjszaka képstab nélkül is elég éles képet tud csinálni. Emellett ott a színes kamera amit kb arra használ, hogy a színeket rátegye a kontúrra. De N5x is elég jól megvan képstab nélkül. Szerintem egyébként az éjszaka is egyértelműen jobb a Honor 8, nappal meg sokkal, de te tudod.

    Jó képek születtek
    Honor 8-as képek nagyon teszenek, a G2 képei is jók, az Iphone 6s vizes aszfalt teszett. Pixel XL nagyon jó az S7 is jó tetszenek Mozarella képei, bár kicsit mesterségesség túlélesítés van benne. De összességében pl. gyorsaság, megbízhatóság, kiegyensúlyozottság, megbízhatóság terén nagyon jó az S7 kamera ha minden szempontot figyelembe veszünk. És a vízállóság mint funckió elég fontos.

    Pár kép vasárnap a fóti Károlyi Kastély (korábbi gyermekotthon) kertjében csak azért mert jó volt az idő:
    1. kép
    2. kép
    3. kép
    4. kép
    5. kép
    6. kép
    7. kép
    LG G4 dual

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák