Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DemonDani

    addikt

    A fotós cucc amúgy tényleg tető alá hozható lenne, nem kell túlbonyolítani, lopjuk a háttérképverseny leírását, meg pár kiegészítés, egyszerű legyen annyi a lényeg mert ha túlvariáljuk nem lesz belőle semmi.

    nagy kérdés, hogy legyen-e EXIF infó a kitette képeknél, avagy sem, és teljes felbontásban legyenek-e kitéve, vagy esetleg X mepixelre leskálázva, hogy a végeredmény egységes kép alapján legyen megszavazható?

    és ki tudná elvállalni, hogy minden képet fogad, és rendezi a sorait, vagyis van szabadideje?

    én talán arra voksolnék, hogy legyen egységesen 3 megapixel, annyi általában megvan, ha mégsem akkor ij, de így kiesik az előítélet lehetősége, valamint az hogy 20ezerszeresen belenagyitanak és az alapján vacilálnak, meg méregetik

    én lehet h tudnám vállalni a képek fogadását stb, de csak néhány hét múlva, ha más nem vállalja :B

    jah meg a kategóriák, hát szerintem legyen szabad verseny, ez van, vhol el kell kezdeni, ha sok induló lenne akkor csiszolunk utólag legfeljebb.

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Új hozzászólás Aktív témák