Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz -Nemtom- #9180 üzenetére

    Hát nekem egy ideig ment, aztán egy reconnecting után többet nem töltött be. Frisítettem, de most meg már csak a bannerek jelennek meg. :O

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Miv #9186 üzenetére

    Most valami justin tv-s töltődött be a helyére, de az meg akad mint az állat. Nem a netemmel van a gond, mert a sávszél negyedét ha használja.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Ti melyiket nézitek? Én azt az ilemi.com-os justin tv-set. Van valami jobb minőségű ingyenes stream? Az a Filmon-os megy?

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Pilács #9652 üzenetére

    De hogy hogy nem kaptak 10 helyes rajtbüntetést? Változott valami ide vonatkozó szabály? :F

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    A szabályhozóknak megint sikerült teljesen ellentétes hatást elérniük. Már tavaly is arra mentek rá nagyon, hogy több előzés legyen. Hát nem lett (kb ugyananyit előztek, mint előtte). Most megint azt akarták, hogy több előzés legyen, hát nem lett, sőt drasztikusan csökkent az előzések száma. A csapatok keze meg van kötve, mindenki kíméli a technikát ahogy csak tudja, senki sem kockáztat, ergó nincs előzés. Amíg lehetett tankolni, addig legalább a taktikával be tudtak valakit hozni a másik elé, most már ez sincs. Azt hitték, hogy majd menni fog a taktikázás a gumival. Hát persze, amikor a keménykeverék egy egész futamot kibír, akkor aztán nagy taktikázás megy. A kvalifikációra felrakják a lágyat, a futamon 10 kör után lecserélik a keményre és azzal végigmennek. Hát ez is dögunalom lett. Úgyhogy így már a kvalifikáción eldől a meccs, meg még ez első pár kanyarban ahol még megy az adok kapok, aztán beállnak vonatozni. Utána már mindenki fülére csak szólnak rá, hogy kíméld a motort, kíméld a gumit, oszt pá. Ha a technika (lásd most Vettel) vagy az időjárás nem szól bele, akkor itt nem lesz semmi izgalom, nulla előzés. Mégcsak lekörözés sem volt, mert azok addigra kihullottak. Szóval még a feltartások sem hozták egymáshoz közelebb a versenybenlévőket. Semmi egyéni hiba nem volt, semmi megpördülés, semmi összekocc (egyszer kubica, amikor leghátulról próbált lavírozni), mindenki atombiztosan, a technikát, a gumit kímélve behozta a kocsit a célba. Apám is megjegyezte féltávnál, hogy nem unalmas ez így? Hát de! :((

    Titkon egy ilyen dobogót reméltem:
    1. Massa; 2. Alonso; 3. Schumi

    Végülis a ferrari kettősgyőzelem bejött. :)

    silver star: hagyjál már a nascaroddal.

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz hunnylander #9870 üzenetére

    "Az abroncsok túl jók, túl kopásállóak lettek..., gyengíteni kellene őket és vagy 2 kötelező kerékcsere, hogy ne érje meg kímélni"

    Jaja, hasonlót írtam én is. Elmaradt a gumival való taktikázás, mivel úgy néz ki, hogy a keménykeverék kibírna egy teljes futamot is. Így meg nem éri meg bejönni friss lágyért, mert több idő megy el a boxkiállással, mint amennyivel gyorsabbak lennének a lágyon.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Oliverda #10073 üzenetére

    Mondjuk egy SMOKE-gomb a kormányon. :DDD Vagy ez túl nyilvánvaló lenne? :D

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Ricco_hun

    senior tag

    Massa egész évi gyenge szereplése nagyon jól mutatja, hogy milyen lassú is volt a Ferrari ebben az idényben. Alonso ehhez képest emberfelettit teljesített. Egyedül vitte a hátán a csapatot. A versenynaptárban 2 vagy 3 olyan pálya van, ami kedvezett a 2010-es Ferrarinak, de összeségében hatalmas volt a Red Bull fölény. Egyszerűen szarul sikerült ez a konstrukció. Remélem 2011-re terveznek egy ütős Ferrarit.
    Alonso meg valami olyasmit gondolhatott, amikor Petrovnak mutogatott, hogy "ecsém, ebben az évben sehol nem voltál, most meg az utolsó futamon beállsz elém". Én is tiszta ideg lettem volna. Mondjuk annyi, hogy Petrov volt a bűnbak. De ez a vb cím (ha az egész idényt nézzük) a gyenge autón ment el.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Aktív témák