Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Oliverda #42089 üzenetére

    Nem gomba, hanem gomb :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • Qorthral

    őstag

    válasz Oliverda #42089 üzenetére

    :D Jóféle kell legyen, mert a hatása frenetikus néhány hsz-t látva... ;)

    Btw szerintem idén a Lotus és a Merci fog várakozáson felül szerepelni...
    A McLarent a RB elé várom, ha nem is feltétlenül kapásból, de év végére. Valószínűnek tartom, hogy idén egy erősebb Webbert fogunk látni, aki még ha nem is lesz képes rendszeresen verni Vettelt, de eléggé meg fogja nehezíteni a dolgát, így a Meki párosa előtt adódik a lehetőség. Hamiltont erősebbnek várom, mint Buttont, szerintem most helyre áll a világ rendje és nem a gumimágus lesz a gyorsabb :) (Bár jónak tartom Buttont, Hamilton bőven jobb képességű, csak még mindig nincs egyben.)
    Alonso éve hasonló lesz szvsz, mint a tavalyi volt, néhány dobogó egy arra sem alkalmas autóval. Jó lenne egy erős Ferrari és hármas versenyfutás a VB címekért, de ha már Fry is elismeri a gondokat, akkor ott tényleg baj van. Egyetértek Olival btw, mikorra a Ferrari megközelíti az élen álló kettőst annyira, hogy Alonso zsenialitása elég legyen a futamok behúzására, már késő lesz.
    A FI és a Sauber is erősnek tűnik, sőt, a Torrot sem írnám le, bármelyikük okozhat meglepetést, de nagyon szorosan állnak szerintem.
    Még egy tipp a végére: 2012-ben Raikkönen és Schumacher dobogót is láthatunk (60%-60%), valamint lesz Alonso futamgyőzelem és nem zárom ki az első Rosberg győzelmet sem, mondjuk 25%. :)

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Aktív témák