Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Xirtam

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #41670 üzenetére

    Hagyomány szerint Monza-ban fog ez kiderülni. Sokan nem értik, hogy Massa mért kapott még egy esélyt. Én is kedvelem, de idén véleményem szerint sokkal jobb szezont fog tudni hozni. A tavalyi abroncsok egyáltalán nem feküdtek neki. Ez hasonló mint 2010-ben Sumacher-nek nem feküdtek a gumik.

    Akikkel számolhatunk az egyik Sergio Perez, a másik Jules Bianchi ők ketten a legesélyesebbek. Mind a ketten fiatalok. Alonso mellé meg szeretnének valakit aki egyrészről támogatja, másrészről pedig sokat tanul Alonso-tól. Ez megfigyelhető az anno Felipe Massa + Michael Schumacher érából is.

    Viszont, ha Sergio Perez jönne, akkor a Sauber-nél jövőre Jules Bianchi valószínűleg Ferrari nyomásra ülést kapna.

    De ez még a jövő zenéje.

    Konkrétan azt, hogy mi lesz Massa sorsa nem tudom megerősíteni. Ferrari nagyon kötődik az emberekhez. Még is csak egy család. Egy biztos, hogy Luca az idei évvel szeretné ha bizonyítana Massa. Ez 4-5 futam után látszódni fog mennyire sikerült. Várjuk meg ezt utána több mint valószínű, hogy nem marad.

    Ami még ide kapcsolódik. Ez akkor lesz még biztosabb, ha egyes szabadedzéseken a Force India-val körözhet Bianchi mert most ebben az évben ott tartalékpilóta. Ferrari valószínűleg fizetni fog ezért, hogy gurulhasson pár pénteki napon. Ha így lesz akkor több mint valószínű, hogy jövőre helyet kap. :K :K

    Esetleg még az is elképzelhető, hogy Kobayashi mellé megy Massa. Mai napig nagyon jó viszony van Massa és a Sauber között. Tavaly is a Brazíliában átment az egész csapat. :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák