Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • grabber

    addikt

    válasz Motion_Blur #38155 üzenetére

    Mindegyik csapat talál kis kaput,csak valaki többet,vagy picit nagyobbat sikerül,ez te sem tagadhatod :U Fogd a fejedet,attól még lehet találtak valamit vagy összességében nagyon jó minden,de a többi csapat sem ma kezdte a szakmát és sehol nincsenek.
    Amíg szabályrendszer ilyen,addig mondhatok ilyet,mert ami nincs megtiltva az szabad.

    1992ben még nem néztem F1-et.Nem akkora az ismeretem ilyen tekintetben,köszi a tájékoztatást.De emiatt nem fogom megnézni.
    1-2 tized.Néha ennyi,és ki tudja mennyi van még benne,főleg ha láttunk már többet is.De az évé végére már felzárkóztak a többiek is és az RB-nek is zsebében minden,szóval kevésbé mérvadó.

    Cheatet sem szó szerint értettem,de valami turpisság tuti van,mert olyan nincs hogy ne lenne.Az igazságot te se tudhatod,te is csak feltételezel.Én ebben hiszek,ha egy kicsit is valószínűtlenebb,mint amit mások állítanak.

    szerk: Vége mindig ua.Vettel halljuk sikoltozni a futam végén,a "kommentátor" Vettel istenítését halljuk 1,5 órán keresztül és még a rendező is Vettel fejét mutatja top 24 órában.Már csak 23 másik Vettel pilóta kéne és Vettel F1 lenne.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák