Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ChromeX

    addikt

    válasz rocket #2084 üzenetére

    akkor az sem számitott hogy tegnap nem tudta vettel befejezni a gyorskörét? az sem segített neki? meg az hogy a SC utáni rajtál a rosberg fogta a vettelt igy nem tudott a hami után menni mert ugye akkor már mind1 volt a rosbergnek mert büntije volt. szerintem azért ezek nem kifejezetten hátráltató tényezők

    Hamiltont hatraltatta a Safety Car-os szakasz mert elvesztette az elonyet Vettellel szemben (ugye Rosberg akkor mar nem szamitott mert megbuntettek, csak meg nem ment ki), ez igy igaz de a Vettel elött ott volta Rosberg..

    és Rosberg büntije nem lett volna szerintem igenis reális esélye volt megfogni, mert együtt mentek eléggé. nem kellett volna kifejezetten a pályán egy gyorsabb boxkiállásal is meglehetett volna még ha elöbb is jön ki

    [ Szerkesztve ]

    Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

  • #70869248

    törölt tag

    válasz rocket #2084 üzenetére

    Ezen én is csodálkoztam..eleve volt 3-4 környi különbség, de a tankolásnál még lazán fejelték...valami 6-7kör különbséggel jöttek ki. Vettel jóval könnyebb volt, meg mondjuk keményen is autózott..nem is akarom töle elvitatni. De Hamilton absz. ellenőrzése alatt tartotta a versenyt, csak valami váratlan boríthatott volna, erőből nem lehetett megverni.
    Két közvetítőnk meg rá se sasolt hogy mitől is lehet ennyire gyors Vettel.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák