Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Oliverda #16455 üzenetére

    Itt most te tévedsz.

    A büntetésnek konzisztensnek kell lennie, és függetlennek attól, miként befolyásolja a versenyző pozícióját.

    A büntetés mértékét nem úgy kell meghatározni, hogy még épenhogy ne befolyásolja a pilóta pozícióját, hanem hogy elvegye a szabálytalansággal szerzett előnyt.

    Én nem adtam volna neki áthajtásost, simán elvettem volna tőle annyi pozíciót, amennyit szerzett (Engedje el menet közben akik mögötte vannak.) és a többi csalónak dettó.

    Aztán ha tudja, megelőzi őket. Ennyi.

    Sub-Dungeoneer lvl -57

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Oliverda #16455 üzenetére

    Akkor stop@go-t kaptak az SC előzéséért, most áthajtásost. És Schumi bukott volna helyezést, csak kihasználták a szabályok adta lehetőséget, és az utolsó körben hozták be a boxba.
    Egyébként Schumi idén Monacoban olyanért kapott nagyon súlyos büntetést, ami le se volt írva rendesen a szabálykönyvben. Ahhoz képest Hamilton esete tök egyértelmű, szabálytalan volt. És itt már régen nem Hamilton-t rovom, hanem a sportbírókat.... Egész évben ez megy, neki mindent szabad. Az elvakultakon kívül(mint Te és pár társad, csak hogy nehogy egy röpke szófordulattal félre értesd ki az elvakult ) mindenki látja, mi folyik itt.

    Qorthral: Ezt magyarázom, itt a 107%-os szabály se segített volna, én nem is fog a jövőben sem segíteni. Most annyi probléma van, hogy 3 ilyen irtó lassú csapat vangyon a pályán, az 6db autót jelent. Tehát van 18 náluknál sokkal gyorsabb versenygép a pályán. Sokkal sűrűbb most a mezőny, az eleje is nagyon egyben van, és a vége is azzal a 6db autóval. Ha lekörözés van, rosszabb esetben két, egymással a 21-22. helyért csatázó autót kell megelőznie az élbolynak, ahol valszeg nem csak egy, hanem egymás után több autó érkezik meg óriási tempoban. Lásd most is Valencia. Kék zászló, de ők tovább csatáztak, majd kiütötték egymást Button és Kobayashi előtt asszem közvetlen.
    Ezzel van a probléma, veszélyes. És ez nem egyszeri eset volt sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Aktív témák