Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Barthezz2 #11484 üzenetére

    Először is. Első futamon Alonso elment Massatol nem is kicsit, köze nem volt ott az előzésnek, és Lonzi még csak meg se erőltette magát.
    Másodiknak a rajt az egy dolog, elfordult, csak ugye Button kiforgatta. Utána mégis az utcsó helyről elkapta Massat, előzni a Ferrari nem engedte, ez nyílt titok. Sokkal gyorsabb volt. Ráadásul Massat azon a futamon aki akarta, az megelőzte. Ha a végén nem Lonzi van mögötte, akkor Hamilton és Webber és átugorja, lazán, úgy ahogy azt már előtte 2 húzásból erőlködés nélkül megtették.
    Harmadik, a mai futamon Alonso már rossz kuplunggal rajtolt, ahhoz képest szépen elindult, és bizony gyorsabb volt mint Felipe, ezt is kár tagadni, mert látszott. Egy 100% -os autóval nem így alakult volna a futam.

    Don't Tread On Me

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Barthezz2 #11484 üzenetére

    3. futam Alonso volt az isten, mert szar kocsival jobb volt Massánál. Előzze meg, ennyi az egész. Azt meg had ne mondjam, hogy megint Alonso rajtolt előbbről, és megint Massa fordult előbb..
    Mert te kuplung nélkül hogy mentél volna?
    Év végén a Massa pártiaknak szerintem lesz mit magyaráznia.
    Illetve a futam utáni Bridgestone nyilatkozat külön kiemelte Alonso-t, hogy milyen jó állapotban voltak a gumijai. Hami kétszer cserélt gumit mégis kopottabbak voltak neki a végén.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Aktív témák