Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz Danivagyok #6671 üzenetére

    Nem almodok.
    A jok kimentek. A hulladek is utanuk - London <3
    Szep lassan ott vagyunk, h ha marni kell ember, vagy CAM-re, ott viritani kell a lovet. Plusz: en melozok, lerakom az asztalra, amit kernek, idoben, minosegben, dolgozok az 50 millas gepen, a satu, a befogo, az asztal is olyan, mint az uj gepen. Ezek utan nekem is van elvarasom.
    Privatban meseljem el neked is, mint Szabinak, h miert van sirhatnekom minden nap?
    Masik kollega: igen, ugy erti, h kapsz egy muanyag kanalat, mekkdonáccost, h stilszeruek maradjunk. Felmodellezed MAGAS SZINTU OFFICE ISMERERTEKET BEVETVE, majd megtervezed hozza a 20 feszkes froccsszerszamot. Ha ez megvan, akkor tulvagy a nehezen :DDD Kiszarsz par rajzot 2D-ben, leslattyogsz a muhelybe, ha szerencsed van, berendeltek az anyagot meg a normaliakat, es megmarogatod amit megalmodtal. Elektrodakat is marsz (tombszikrara szerszam), aztan, amivel kesz vagy, kollega megtomboli neked. Kozben edzegetnek, koszorulgetnek, meg te marogatsz jo kemenyen a modelleid alapjan generalt CAM programmal, amit szukseges. Es ezt is te csinalod.
    Ha kesz minden, szerszamkeszitok osszerakjak, johet a proba, es ha minden klappol, nyertetek.
    Sejtem, h amig megy a gep, te addig foglalkozhatsz a szellemi reszevel a dolognak, h koltseghatekony legyen a dolog.
    Legalabbis nekem ez jon le a hirdetesbol...

Új hozzászólás Aktív témák