Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirTom

    tag

    válasz Phülöp #2253 üzenetére

    Zoli, na gratula hozzá, ha van jó sok Hurco, az jó jel számodra,dőzsölhetsz akkor. Milyen térségben nézelődsz ?

    Iguana: Na szupi, gratula, és sok sikert hozzá, én örülnék, ha összejönne.
    Akkor dumáltál vele gondoolom. Hát van hogy egy állást többen hírdetnek, aztán a munkaadó választ a többféle ügynökség ajánlatai közzül,az alapján, hogy ki hogyan tudja eladni a szaktudását a jelentkezőknek.

    Egy contract az nem állandó, fix munkahely álatalában, csak adott időre szól, mivel rövid időre szól, minimális idő alatt termelni kell adott helyen, akármilyen is a rendszer,hozzá kell szokni 1-2 nap alatt. Ezért fizet annyit amennyit, és nem feleannyit. Amugy nagy laza az ilyen meló, nekem bejön :) Nekem ez a második, ahol vagyok, az első 15 hónapig tartott, az 8 héttel indult, ez ahol most vagyok 12 héttel indult, és most egy éves hosszabbítást kaptam. Olyat is láttam, hogy 2 hét után megköszönték.Ha azt nézed,hogy hat hét alatt mennyit keresel..Még akár ennyi fizetetlen szabit is elnéznének a "régi" melóhelyen, csak kell vmi kifogás.... Szóval akkor sincs semmi, ha 6 hét után vége lesz, farzsebbe a lé(lehet számolgatni), hollywood mosoly,köszönet mindenért(lehet visszahívnak még párszor)...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más hátra mint előre

Új hozzászólás Aktív témák