Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Faterkam

    addikt

    válasz HZoli87 #33564 üzenetére

    Szerinted a Win beállító részét csak akkor használhatod, ha Samsung SSD van a gépbe? Nem próbálta valaki más SSD-vel még?

    "Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

  • liszi70

    nagyúr

    válasz HZoli87 #33564 üzenetére

    Köszi!

    Már beszéltünk róla, de még mindig itt fetrengek a probléma súlya alatt görnyedve, hogy áthelyezzem-e a böngészőim (IE9, Chrome) fájlait RAM Disc-re, vagy hagyjam a fenébe! Az a baj, hogy kipróbáltam a leírás alapján a laptopomon és az istennek nem akart sikerülni, a RAMDisc-en lévő mappába egy árva IE böngésző fájl sem jelent meg, pedig a rejtett fájlok láthatók. A chrome-nál meg állandóan valami nem létező elérési útról szóló üzenetet kaptam, úgyhogy feladtam. Most meg a nagy gépre roppant parázok feltenni a RAMDisc-et, hátha ismét nem sikerül és csak szívok megint egy napig. Ha HDD-re teszem, az meg szerintem lassítja az elérést, akkor minek az SSD?

    És a lapozófájl? Ha máshová teszem, megint csak összepiszkolom az adat HDD-t, vagy RAMDisc-el szívok és csökkentem a méretét nem? Szerintem annak is a rendszerben a helye.

    Úgy veszem észre, azért megoszlanak a vélemények arról, érdemes-e ennyit babusgatni az SSD-t, többen azt vallják, nem hímes tojást vettünk, csak hagy dolgozzon. Én se szívesen töltenék több időt azzal, hogy mondjuk 8 év helyett 9 évig tartson az, amit 6 év múlva úgyis lecserélek. A többi ajánlott beállítást megcsináltam egyébként.

    Szerintetek?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák