Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz fsb1000 #3271 üzenetére

    De szempont, hallom a HDD-imet, van 500-as Blue Caviar, azt is hallom, van USB rackben egy noti winyó, azt is hallom, 120-as maxtort is hallom, de a 640-es WD Green-t nem hallom, leszámítva amikor kattan. Akkor hallottam nagyon halkan seekelni, amikor le volt véve a gép oldala és akkor is oda kellett rá figyelnem. És én a notikból is kihallom a winyók hangját.
    Természetesen azért vannak SSD-im, hogy halk és gyors legyen a seekelése a rendszernek. Ha nem lenne szempont a halkság, nem biztos hogy lecserélném őket, de zavar a Velociraptor hangja, ezért az csak másodlagos rendszer winyó lett, elsődlegesen most már a 2 SSD van.

    hool: nem volt dolgom másfél terás wd greennel, de csodálkozom, hogy hangos, mert valami teszt oldalon láttam róla dB adatot és ott olyan eredményt kapott, mint a 640-es. Ezek szerint mégsem olyan hangos, mert a 640-es az biztos nem hangos és nincs kávéfőző hangja sem. De jó lenne, ha itt lenne másik 640-es green tulaj. Egyébként a 640-est én akkor hallom, ha teljesítményre van állítva az akkusztika-menedzsmentje, de alapból halkra van állítva és úgy nem hallom seekelés közben.

Aktív témák