Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Bad Pritt #43808 üzenetére

    Jó jó. Tudom hogy volt. Nem is egy. De még viccnek is rossz próbálkozások voltak. Még én is jobb filmet készítettem volna a telefonom kamerájának a segítségével a haveri körömmel.

    Az a baj, hogy amiket felsoroltál azok sem valami nagy számok. A Conan pl nagyon jó volt a maga idejében. Én is szerettem, de ma már nem állja meg a helyét.
    Manapság sokkal többre van szükség. De ezt meg is tudnák adni. Csak szokás szerint az összes hollywoodi pénzeszsák és befektető félti a pénzét és nem mer kockáztatni. Inkább kiadják a "Középszerű film 5"-öt ami nem lesz siker, de garantáltan növeli a bankszámlájukat pár millával mintsem hogy egy hajszálnyit is kockáztassanak.
    A filmek döntő többsége klisés. Nem mernek újítani. Pedig vannak ám olyan emberek akiket annyira rázna meg 100 millió dollár elvesztése mint engem 10e Ft. (gyakorlatilag csődbe mennék)

    No mindegy. Én szinte minden nap csalódok az emberiségben. Kapzsiság, önzés, sz@rrágás, gyávaság, stb. A valódi értékek, pl művészet szinte csak a csórókat érdekli. A gazdagok már túlléptek az ilyen "alantas" dolgokon.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Bad Pritt #43808 üzenetére

    Tolkien munkásságával egyébként az a bajom hogy mai szemmel nézve nem tartom túl jónak.

    Úttörő volt a maga korában, de nekem vannak olyan fantasy írók az ő korából akiknek a műveit sokkal jobban kedvelem. Természetesen tisztelem a részletesen kidolgozott világért és azért hogy ő hozta össze az első klasszikus fantasyt amiből az összes többi (klasszikus fantasy) író merítkezett, de azóta már születtek sokkalta jobb művek. Igaz hogy nagyságrendekkel kevesebben ismerik ezeket a műveket, de csak egyszer-kétszer kellene rávezetni az embereket a minőségi fantasyra és utána már minden menne magától.

    (#43810) devil-k:
    "eszembe jutott a Sötét lovagból Joker"
    Azon a jelenete(ke)n amit említesz én konkrétan behaltam. Mintha magamat láttam volna. Csak én nem szoktam embereket gyilkolászni. :D
    Gyakran szoktam irl egymásnak ellentmondó infókat adni az embereknek aztán figyelni a reakciókat. Aztán ha rákérdeznek a dologra akkor előállok egy harmadik verzióval ami még jobban összezavarja őket. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák