Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Bad Pritt #43801 üzenetére

    Ez a Divide zenéje? Elég pöpec. A film is jó volt. Tetszett a film hangulata.

    Spoiler!

    Ahogy becsavarodnak az emberek és elkezdik egymást mészárolni.

    "Hát amíg Peter Jacksonon kívül más nem tud profitot termelni fantasy adaptációval, addig ne is reménykedj ilyesmiben."
    Jah. Azt is kibeszéltük, hogy egyrészt drága a jó (minőségi) fantasy, másrészt arányaiban kicsi a rajongói réteg. Tehát nem nagyon éri meg ilyen filmet készíteni.

    Harry Potter nekem bejött.

    Sajnos a fantasy az egyik legmostohább műfaj. :(
    Pedig szerintem nagyon jó. Az a baj, hogy régen, a kellő technológia hiányában lehetetlen volt jó fantasy-t készíteni. Ezért az emberek megszokták, hogy a fantasy mint műfaj szinte nem létező dolog a filmiparban.

    És sajnos hatalmas baklövést követnek el mikor gagyi fantasy-kat hoznak ki mivel ezzel gátolják hogy bővüljön a rajongók száma. Pl Az Eragon. Egyértelmű, hogy a Harry Potter sikere szülte az ötletet, hogy filmesítsék meg. Kár volt. Erősen középkategóriás mű. Látszik hogy egy tini írta.
    Szó se róla, tehetséges, de nagyon kiforratlan. Látszik hogy egy gyerek álmodozásairól szól az egész.

    A Hobbit sikerét meglovagolva előrukkolhatnának egy újabb klasszikus fantasy-val. Valami D&D-vel. Az eléggé közismert az usákoknál. Szóval ha mindent jól csinálnak akkor kizárt hogy bukó legyen a film.

    (#43804) hoffman_ :

    Ő az új én. Utáljuk ki innen én meg átveszem a régi helyét. :K

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák