Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz gbors #115952 üzenetére

    az indulat részén túlléphetünk, azt szerintem helyre tettük.

    már hogyne lehetne felnézni. attól, hogy valaki nem Oscar-díjas színész, vagy rendelkezik hatalmas repertoárral, még lehet nagyon kedvelt, vagy akár A kategóriás színész is, aki valakinek ikont jelent. Willis is ilyen. egy jóbarátom az ő filmjein nőtt fel, egyszerűen rajongott érte, már-már nevetségesen volt ő néha a No. 1 (szimpátia alapján, nyilván nem objektív rendszerben), egészen addig, amíg elő nem került, hogy milyen húzásai vannak irl, egyre nyitottabban. attól, hogy Hollywood ilyen tekintetben sokszor süllyesztő (minden hasonló gócpont ilyen persze), még vannak óriási különbségek a szintekben. azzal sem értek egyet egyébként, hogy ne lenne sok igazán nagyszerű ember - legyen, színész, rendező vagy bárki, aki a filmiparban mozog, magas gázsival ráadásul. sőt szerintem nagyon sokan vannak. a nüansznyi különbségek és nem látott dolgok esetén nyilván bejön az említett 9000km-es szűrő, de abban biztos vagyok, hogy nagyon sokan a kedvenceim közül vagy akár akiket személy szerint nem kedvelek, nem csak a közösségi médián keresztül klassz jelenségek, hanem a privát életükben is.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák