Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dodopek

    addikt

    válasz C^^ #46 üzenetére

    Aha,így lenne normális.Ehhez képest felhívtam őket,hogy mizu van az ÁSZF azon részével,hogy 48óránál(ha jól emlékszem) hosszabb kiesés esetén a szolgáltató azt a havidijjat elengedi.Persze úgy hívtam fel őket,hogy teljesen biztos voltam,ki fognak röhögni.Ja,és ami miatt hívtam őket,az az volt,hogy szept2-5 közt nem volt net,mert elloptak vmi kütyüt.Ez érintett Gödöllő környékén egy csomó települést.Közölték velem,hogy a lopás VIS MAJOR,és ezért nem jár havidijj korrekció.Na ekkor én röhögtem ki őket.Ha jól dereng,a VIS MAJOR előre nem látható TERMÉSZETI katasztrófát jelent.
    "Tuggya mán biztos úr,az a rossz természetem vitt rá a lopásra..."
    Ennyit a korrekt hozzáállásról.
    A másik,hogy májustól mostanra sikerült elindítani a csop beszedést.Szept 8.-án közölte velem az ügyintéző,hogy most már minden jónak látszik,20.-án bizt le fogják vonni.Nem vonták.Telefon,habzó szájjal lemondtam,és kértem,hogy küldjék csak rendesen a csekket,ne kelljen feleslegesen kérnem mindíg.Faszi közölte,hogy visszaállította csekkesre.Erre 2 nap mulva levonták a számlámról.Kiderült,hogy csak személyesen lehet lemondani a csop beszed,és nem tudja,hogy a munkatársa miért mondta,hogy visszaállította.
    Szal megint megvan a véleményem a cégről... :O :O :O

Aktív témák