Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yxcvbnmaa

    csendes tag

    válasz vgyuri #840 üzenetére

    Lehet.

    Én három nap alatt nyomtam fel 4GB-ról 10-re, tehát én napi 3~4 meghívót küldtem naponta.
    Virtuális gép, ubuntu 9, gép neve, mac adress változtatva. Emailcímek se kamuk, hanem mindre csináltam egy valósat, átirányítva arra amit használok.

    Akik meg a felhasználási feltételekkel, illetve csalással jönnek, nekik az üzenném, hogy négy gigára legális volt a meghívók utáni plusz. Azt a 8 fizikai gépet aktívan használom is. Épp azért toltam fel 10 GB-ra mert valamit át kellett tolnom mindegyik gépre. Mindegy,maradt a jó öreg ftp.

    A dropbox lépését ezért nem tartom etikusnak. Ha csak a kamu regeket veszik vissza,akkor OK. De mivel én se voltam etikus, meg free szolgáltatásra úgyse lehet érdemben reklamálni, ezért továbblépek :)

    De nem érdekes, nem különösebben izgat már. A tabletem mellé kaptam 30 gigás tárhelyet máshol (mycloud), két évig. most azt fogom használni egyenlőre. Oszt majd két év múlva lesz valami. A laptopom úgyis kezd szétesni, egy éven belül tuti kell vennem újat. Akkor meg skydrive oszt jónapot (mostanin (legális) XP van, és nem fogom lecserélni csak a skydrive miatt). Két év múlva úgyis minden bokorban lesz free felhő.

Új hozzászólás Aktív témák