Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz dunc #2239 üzenetére

    annyi közöm ugyan lenne hogy (ha igaz), akkor a hozzád hasonló warezhuszárok miatt tart ott a pc-s játékipar ahol.. kapunk konzolportolt játékokat tele buggal, lagos multival, amin én speciel mérgelődök... ez az aláírás egyáltalán nem vicces max szánalmas, nem tudom ki röhögne rajta, egy olyan hozzászóláson amit egy olyan csirke írt talán aki letöltötte a játékot és volt annyira humoros még kommentelte is képmutatóan..

    ha a singli játékra is utal az aláírás akkor sem jogosít fel téged hogy letöltsd, ellopd, ha meg a spoilerezésed utal arra, nem tudom hogy te mennyire örülnél annak ha egy általad kedvelt játékról valaki leírná hogy mi fog történni benne, elárulva annak minden egyes történését, te pont egy főbb dolgot árultál el, egy olyat ami éppenséggel a végkifejlet, ha van egy könyved és elolvassa valaki, aztán meg elmondja neked akkor utána mennyi kedved van folytatni az olvasást? ezt kellene megérteni, és elfogadni... ennyit akartam..

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák