Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz Crytek #2382 üzenetére

    Ez egy órási tévhit. Konzolon ocsmány a grafika. A BF3-nál is megmondta a Dice, hogy egy low alatti "ultra low" grafikát fejlesztettek direkt xbox-ra, mert annyira gyenge. Az 512 ram pedig ugye azért elég, mert nincs zabáló oprendszer. Tehát nincs semmilyen varázslat a konzolokon, csak grafikai butítás... és rengeteg tévhit, amelyet az emberek 99%-a valósnak vél. Tény, hogy az Xbox 360 megjelenése idején egy nagyon erős gpu-t heggesztettek bele, de meg is kérték az árát. A microsoft marketingpolitikájánk köszönhetően mégis sikeres lett a termék, de szerintem az sem véletlen, hogy a fent említett dolgokról olyan kevés szó esik. Tehát szerintem a rossz grafikáért nem a fejlesztők, hanem a kiadók és a microsoft, valamint a sony a hibásak! Amíg van kereslet a 7 éves technikára, hülyék lennének generációt váltani. A fent linkelt videóból pedig az látszik, hogy ebben a kiadók is parnerek. Inkább lebutítják a grafikát pc-n, így tartják fent azt a látszatot, hogy "ugyanolyan" grafikát kapsz konzolon is. Az is durva, hogy egy 5 éves játék hozza ezt a lebutított szintet, bár szerintem a karakteranimációk is a játék részei, amelyek jobbak a far cryban, mint a crysisban. Szerintem a következő generációs konzolok nem fognak akkorát ugrani, mint a mostaniak, bár a váltást is egyre inkább elhúzzák. Rájöttek, a microsoftnál, hogy inkább rosszabbat adnak, elfogadható áron és ezt a tendenciát követni is fogják, mivel egy brutális konzol önköltségi ára is óriási lenne.

    [ Szerkesztve ]

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák