Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warton

    őstag

    válasz csibuka85 #6067 üzenetére

    Perszehogy, de ez nem erről szól. Nekem is van pár purifierem Sanctuaryban.

    A játékbeli küldetések menj ide lődd szét azt, meg ezt aztán gyere vissza, beszélgessünk stb. nem igazán köt le. Túlságosan egy síkúak, meg unalmasak. Persze van néhány kivétel, de a történetek nagyon bugyuták többnyire, illetve rengeteget kellene olvasni, hogy igazán kiteljesedjenek.

    Így jobb híján saját magamnak találom ki a "küldetéseket". Illetve eszembe jut egy probléma pl. hogy lehet elérni azt, hogy ugyanolyan féle anyag kétféle gyárba kerüljön. És akkor észreveszem ezt a terelőt, utána nem értem, hogy miért nem működik rendesen, aztán rájövök, hogy interval switch kell, aztán kitapasztalom a 3-szoros szorzót.

    Aztán erre jönnek a küldetések:
    Csinálj gyárat, amiben 3 különböző típusú dolgot gyártasz. Csinálj gyárat, ahol négyféle kaját gyárts, de a nyersanyag biztosítása automatikus legyen. Készítsd el a nyaralód Fallout beli mását. stb. stb. :DDD

    Most reggel buszra várva az jutott eszembe, hogy minden egyes gyártóra szerelek egy számlálót, hogy számolja, hogy mennyit termelt eddig. Még nem tudom, hogy működik, gondolom kell egy tripwire, amit hozzá kell kötni a counterre. Tehát meg van a probléma és próbálom megoldani valahogy. Ez az, ami a játékhoz tud szögezni mostanság. A brotherhood of Steel, meg a minutemen meg a hülye Intézet meg a méghülyébb railroad egyáltalán nem köt le. Csak ez a szarakodás, hogy szneppel a hülye gyártósor a hopperrel vagy nem és ha nem akkor miért nem... :U Miért tűnt el az áram egyszer csak valahonnan stb...

    Jah és akkor ezt a bowling golyós dilit még nem is próbáltam, meg a tüzijáték is elmaradt nyersanyaghiány miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák