Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz Picturemaker #4139 üzenetére

    Ez azért érdekes, mert 13-as szinten, amin most vagyok a Feral Ghoul szó szerint egy lövésből fekszik. (Nagyon jó fegyó erre a 10 mm-es pisztoly, főleg, ha szert teszel a Calibrated változatára, nagyobbat sebez.)

    Betévedtem egy városrészbe, ott csapatostul járnak, tiszta Left for Dead érzés volt, ahogy hullámban jöttek, de nem okoztak különösebb nehézséget. Ráadásul a karakterem nem is erős különösebben, intelligenciára, meggyőző képességre van ráállítva, ezek 8-8, 3-as szerencse, állóképesség azt hiszem 4, egy-két fegyverhasználati pont elszórva és kábé ennyi. Sokat segít, ha nem Dogmeat-tal mész, hanem Codsworth-tal, az ilyen gyengébb ellenfeleket nagyon tudja osztani. Ja, és a Ghoulok gyenge pontja szerintem a lábuk. Ha az egyiket kilövöd alóluk, már nem tudnak olyan hatékonysággal támadni. VATS-ot használok szinte mindig, jelentősen megkönnyíti az ember dolgát. Nekem most a Deathclaw, a Mirelurk, a Yao guai számít legyőzhetetlen ellenfélnek, illetve bizonyos állatoknak legendary változatai, abból még a szúnyog is képes kicsinálni. :D

    Nem tudom mennyire volt ez spoiler, de biztos, ami biztos...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák