Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whiteman0524

    aktív tag

    válasz Ryder62 #4032 üzenetére

    Köszönöm szépen a segítséget mindekinek, kipróbálom Ryder62 fórumtárs megoldását hátha így menni fog :) Igen amúgy win 7 64 bit-em van, és nincsen húzva a kártya. Én is gyanakodtam egyébként az AMD driverre ahogy azt Kassadin kolléga is említette de ha esetleg ez a gond akkor ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Régi drivereket meg nem akarom végigpróbálgatni, mert akkor meg mással lesz gond meg egyébként is körülményes. A gépem amúgy teljesen stabil, tehát más programokkal nem tapasztalok ilyet, meg amúgy is csak a program maga szokott fagyni tehát a windows alatta még figyel.

    Anno amikor kijött ez a Fallout 3 akkor is kipróbáltam és már akkor is fagyott meg ki-ki lépkedett a játék, pedig az nem tegnap volt. Azt nem tudom hogy akkoriban is ATI kártyám volt-e, de valószínű. Úgy látszik hogy a helyzet sajnos azóta se javult. Kár érte mert amúgy nagyon jó játék :)

    [ Szerkesztve ]

  • kovacstibor79

    aktív tag

    válasz Ryder62 #4032 üzenetére

    Sziasztok!

    Kipróbáltam ezt a megoldást de nem jött be, időnként, folyamatos játék mellett kb.2-3 óránként kilép. De ezt még ki lehet bírni én azt mondom, persze kell az hogy elég gyakori mentések legyenek...
    Egyébként nekem is Win7 64bit van és Q8200 proc, ja és nVidia VGA, szóval minden összejött hogy kijöjjön ez a hiba :)

    De mindemellett szerintem jó kis game... igaz az 1-2 hangulatát nem közelíti meg, de ez így is nagyon jó.

    A New Vegas is egy új DLC? vagy az egy teljesen önálló rész? Történetileg kapcsolódik az előzőkhöz?

    Ja igen még 1 kérdés... a Vault101 -be vissza lehet valahogy kerűlni? mert a bólogatós figurát véletlen bent felejtettem... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák