Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz kisho #1186 üzenetére

    Igen, az a térképem is megvan. Viszont miután rájöttem a megoldásra (meg még történt pár érdekesség ettől függetlenül), letöröltem az egész progit, és a lemez is megy vissza a havernak, szívjon vele ő. Bejártam a környéket, sehol semmi, egyik objektumban sem, aztán vissza a bombagyárba. Na mondom, hát TCL "kulccsal" legalább megnézem, mit lehet itt csinálni, és most láss csodát: Lent volt az elzárt rész mélyén egy nő, annál volt a kulcs! Az a kulcs, amellyel amúgy be lehetett volna menni a lezárt részbe (de mivel ő bent van, nem lehet lejutni), így kijönni már simán tudtam. :Y

    Emellett a 7900GT-n butított grafikával meg sem jelennek ellenségek, vagy csak a közvetlen közelemben, aztán pl. falakból másznak elő, a hangyakirálynőt követve kijöttem a barlangjaiból, és a csajszi egyszerűen köddé vált az orrom előtt, a tányérantennáknál a talon bandita leesett a gyilokjáróról, de megállt az oszlop közepének magasságában, és onnan lövöldözött; ez kicsit sok lett a jóból hirtelen...

    Asszem max. majd a végleges kiadást nézem meg, addig jó játékot mindenkinek, aki ezt élvezi, kritikáim (és nem fikázásaim, a különbséget nem értők járjanak utána a szavak jelentésének) emitt véget értek. :R

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák