Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Synthwave #1175 üzenetére

    Arra vannak az én képességeim, sztem az a reális. Tehát van egy fegyver, önmagában bizonyos sebzéssel (mint a valóságban), és a te képességeid szerint tudod használni (szintúgy), hiszen ezek ott is vannak a képességeidnél, hatnak a hatékonyságodra, és fejlesztheted őket. Így az egész csak egy újabb program-cheat. Értem én már az egész játék programozási filozófiáját, és pont ez kelt bennem visszatetszést (hogy szándékosan nyomják lefelé a játékos karaktert), mert amúgy nem lenne bajom vele. Az unalomra azt mondom, hogy OK, majd kiadják a játék lespórolt 3/4-ét, és akkor majd teljes lesz. De a másik, ami nem tetszik, FO3-tól függetlenül (Oblivion és sok másik játék is), ez a kiadói trükk: kiadjuk egy játék 1/4-ét, aztán majd megvetetjük a fan-ekkel a játékot +3X, ha teljes játékot akarnak, úgy 3-4X-es a haszon. Várom tehát a majd leárazott Gold v. Platinum verziót, ami majd az lesz, amit eleve kiadni kellett volna. És bocsi minden fan-től, de én első sorban játékos vagyok, csak aztán rajongója bármelyik játéknak (van néhány), és mindig irritál, ha palira akarnak venni. :R

    pitgirl3000: Vegyél be valami nyugtató hatásút. ;) :R Ez a topic a játékról szól, mindenféle értelemben.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák