Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    válasz Terentius #48 üzenetére

    Frissítések miatt én mondjuk nem aggódnék az biztos fog rá jönni, viszont jó pár kérdést felvet bennem is. Modellszám alapján ez még is csak egy kínai piacra szánt teló, csak ráteszik neked az Oxy Os-t, ezért szerintem a kínai frissítési lépést követi és lesznek dolgok amik nem biztos hogy mennek rajta, viszont a szoftververzió EU-s. Még nekem se tiszta hogy mik a különbségek, lehet a playből valamit nem tudsz majd föltenni, mert azt hiszi a modell alapján, hogy Kínába vagy ?! Az valamiért nekem nem túl hízelgő, hogy bontogatják a telót, nem tudom elképzelni, hogy 10 kínai 500+ megrendelésnél éjjel nappal flesselget, ki tudja mennyire vigyáznak ilyenkor rá de tegyük fel minden rendben zajlik. Az ár ~650 euró nagyon rendben van, így én is elgondolkodtam rajta, de nem hajt a tatár így megvárom inkább az első kínai oldalról megrendelt tényleges tapasztalatokat.

    12R vagy Ace 3 miért nem lehet rendelni Oxy Os-el, pedig az érdekesebb lenne 300 euróért ha a 12 EU-s és Kínais árkülönbözetéből indulunk ki

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák