Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Jahno #67622 üzenetére

    ja csak ezt a csalast az egyszeru juzer mikor venne eszre?
    aztan csak "levette" +20k-val azzal is, meg utana kicsereltetne vele megegyszer kb

    na ezzel kezd tele lenni a mindenkinek a f.sza

    multheten az Alfa csoportban is elkezdett az egyik maszek szerelo "sirni" a koltsegei miatt, hogy de neki a havi rezsije 450-500k
    aztan odairtak neki, hogy a 168 munkaora alatt, ami egy normal H-P 8 oraban mukodo szerviznel van, meg a 10k-s oradijjal 1,68m-bol azert ez egy kifizetheto osszegnek tunik

    aztan melyik szamol el 3 ora alatt elvegzett melora 3 orat pl 5 helyett?

    vagy a Punto fektarcsa cserenel hogyan jott volna ki az a 124k-s meg a 146k-s arajanlat, amikor en puszi%-nelkul is meg tudtam venni a cuccot hozza 58k-ert?
    szamoljon el ra 1orat es tudom, hogy annyi ideig sem tart, leszarom, csont nelkul kifizetem, de ne akarjon mar atbaszni azzal, hogy egesz nap csak ezt az egy munkat csinalja az elszamolt osszeg alapjan, mert az ugyanugy csalas, mint a Brembo fektarcsa helyett a Starline-t berakni

    nekunk is van normaidonk, de rohogve megcsinaljuk 2/3-d ido alatt az atszereleseket, pedig ott nem orak vannak, ahol nagyobb a mozgaster, hanem percek
    ha szivarog egy vizcso vagy a szajtomites serult siman kicserelem az atszereles kozben, mert belefer az idonkbe az is
    meg akar egy logo lineilis csapagy csereje is megvan ugy, hogy a tolto eszre sem veszi a javitast, mert nincs palackhiany felejuk ebbol (sem)

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák