Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz Urguru #99804 üzenetére

    Dögöljön meg a szomszéd tehene is...

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • reelc

    veterán

    válasz Urguru #99804 üzenetére

    Ja, persze, kövezzetek meg, hogy életemben másodjára csináltam refundot. Éltem a törvény adta joggal, mi is a probléma? Azt én hadd döntsem el, mire mennyit költök, és ha számomra nem jön be a dolog, hadd ne könyveljem el buktaként, ha van rá lehetőségem. Ha bejött volna legalább 2 játék belőle, akkor jó vétel lett volna, és nem lenne semmi gond.

    Nektek biztos soha nem volt semmilyen bolttal, céggel problémátok, soha nem reklamáltatok. Ha mégis, akkor megérthetnétek a dolgot.
    Szerintem itt fejezzük is be. Írtam előzőleg, hogy ahány ember annyi nézőpont.

    (#99806) Rendo84: Nem feltétlenül az ismétlődésről van szó, pedig megvan a 2 Humbléjuk BTA szinten.
    (Látom közben szerkesztetted).
    Lara Croft and the Temple of Osiris - nem érdekel
    Thief - megvan
    Final Fantasy XIII - nem érdekel
    Life is Strange Episode 1 - ebből a komplettet fogom megvenni
    Final Fantasy XIV: A Realm Reborn - nem érdekel, ráadásul MMO

    + még azt is mondhatnám, hogy a tavaly karácsonyi Surprise csomagban a Thief: Master Thief Edition volt, nem a sima kiadás, mint most.
    Húsvétkor a Surprise csomagban benne volt a Life is Strange Episode 1 és a többi részre 20%-s kupon volt, nem 10%, mint most.
    Szóval még amit ismételtek, az is kevesebb, mint előző alkalommal.

    Ennek fényében sem lehetek csalódott?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák