Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz Lackki #120675 üzenetére

    Nem mondom hogy rossz, nem is játszottam vele, így nem is mondhatom hogy az. Csak számomra nagyon komolytalan az egész. Főleg hogy most már Esport lesz meg minden.
    2018-ban ezt a grafikát nem nevezném versenyképesnek. Nekem különösebb bajom nincs vele, ilyen kis bohóckodáshoz teljesen jó lehet. De ha fizetős lenne kíváncsi vagyok mennyien játszanának vele...

    A másik oldal nyilván a Pubg de ott az optimalizáció és a szerverek milyensége öli meg az egészet.
    Plusz maga a játék mód is rengeteg csiszolásra szorul még.

    Tehát ha most az Acivision vagy a EA csinál egy modern kinézetű játékot, ami megy egy közepes vason fix 60 fps-el. Szerver oldalon sokkal stabilabban. Plusz egy kicsit variál még a játék módon, csak azért is hogy ne ugyan azt adja el mint a Pubg és jól nyúlnak bele. Az könnyen lehet a nevető harmadik, főleg hogy az első 2 kitaposta az utat.

    A Fortnite-hoz annyit tennék még hozzá, hogy mindenképpen pozitív az emberek hozzá állása a grafikával kapcsolatban. Látszik hogy nem az kell a játékosoknak.

    (#120677) Csapoati és (#120678) Dilikutya: Persze, ahogy a Blizzard is dolgozik valamin mindig, még se jön ki semmi. Attól hogy ezt publikálják, nagyjából ülnek a pénzükön nyugodtan és azt mondanak és csinálnak amit akarnak. Egy kaptafa az egész, én egy évnél többet nem látok benne :)

Új hozzászólás Aktív témák