Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doky1988

    senior tag

    válasz Źşë' #116115 üzenetére

    Mondjuk relatív én sem vettem meg régen a játékot mert egyszerűbb letölteni :) Manapság mivel van rá millió meg 1 oldal ami sokkal olcsóbban árulja, így megveszem.. de pl spec FIFA 18-at nem vettem meg mert nem érdekel annyira, csak itthon gamelni olykor :) De van pár játék amit a multi miatt megvettem.. Ilyen a Rocket League, CS:GO, Quake 3, Quake Live, theHunter Call of the Wild, CoD 2 stb :)

    DokY | www.zsolti.hu

  • FunPro

    senior tag

    válasz Źşë' #116115 üzenetére

    Csak egy pár hozzáfűznivaló.

    1)
    A lusta ember pont megveszi a játékot. A torrent minden aspektusa szopóág. Kezdve a letöltéstől, át a törési folyamaton, egészen a bugoktól tarkított játékmenetig.

    "ha nem lenne nem töltenék le hanem megvennék"
    Am nem, de ezt már egyszer leírtam.

    2)
    Van egy szűk sóher réteg, akik lehet megvennék, de a nagy többségtől a torrent nélkül sem látnál pénzt.
    Van az a réteg aki mondjuk tényleg összekuporgatott magának egy játékra alkalmas konfigurációt, de egy teljes árú játékot nem fog tudni kicsengetni.
    Van a keresőképtelen réteg, akinek anyuci nem veszi meg a játékot.
    És van az a réteg, akinek ingyen jöhet, de pénzt nem adna érte.

    Aztán vannak a félkalózok, akik szürkében vásárolnak, és vannak a csórók, akik orrba-szájba nézik a bundlikat és az akciókat. A szürke bolt megszüntetésével sem szereznél bevételt, mert annak híján a felhasználók nyomulnának át torrentre. Mondjuk, akkor legalább nem a tolvajbanda kapja a profitot. A csórókból szintén nincs haszon.

    Konzekvencia: A torrent elleni lázongás teljesen fölösleges, de legalább a mindenféle védelemmel meglehet szívatni azokat a játékosokat, akik becsülettel megveszik.

    3)
    Emlékeim szerint a Crysis-nak olyan gépigénye volt, hogy mindenki összepisilta magát. Egy ilyen játék nehezen lesz sikeres, ellenben sok letöltőt generál, hogy menne-e a gépén. A gta 5 valóban a multiból él, de pl. a Witcher 3 mindenféle védelem és multi nélkül alkotott nagyot. Szóval, meg lehet azt is csinálni, csak akarni kell.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák