Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz oriic #124917 üzenetére

    Tehát nem bukott meg,csak házon belül vannak érdekességek.
    Most néztem rá, hogy még is mi tartozik hozzájuk és lényegében nem is csodálkozok hogy balhék vannak.
    Mert ezek a játékok, utána nézés nélkül is gondolom, hogy egyik se hozza a kívánt számokat.
    Új franchise-okat akarnak, ami érthető is mert
    - A FF XV. rész vagy kitudja hanyadik, de ez a rész se vonzott be szerintem rengeteg új embert, számomra elég idegen ez az egész rendszer. Egy Open word-be, ez rengeteg idő beletanulni egy ilyen RPG-be.
    Most nézek róla stream-et,(thevr) ,mert a világ valamennyire érdekes, kíváncsi vagyok mi ez az egész, de nagyon kesze-kusza egyenlőre és van egy olyan érzésem, hogy a végére se lesz tiszta a kép.
    - Tomb Raider-nél meg a reboottal is már 3.-nál járunk. Na ez már egy megosztó játék, plusz ennek is volt balhéja. Csak a RoTR-el játszottam, ez se zsánerem, az 1 jó ideje meg van de valahogy nem vonz. Ez a Shadow meg még kevésbé.
    Mik vannak még? Hitman, 1-nek jó lenne mint ötlet,maximum 2-3 részhez. Ebbe már nincs sok új dolog.
    Just Cause nyitott szigetes bohóckodás ami most jelenik meg. De ezt is hányszor lehet ellőni?
    Deus Ex-et ha jól tudom eléggé megölték.
    A Sleeping Dogs-al se volt mosolygós történet. Csak hogy egy régebbit is megemlítsek.

    Egyedül a Nier Automata-t látom aminek nagyon pozitív a visszhangja. Az tervbe is van véve.

    Lehet pár év és elbúcsúzunk a Square Enix-től?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák