Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz FunPro #116119 üzenetére

    de egy ember nem azért warezolja le mert multizni akar, sztem mára ilyen ember nincs...
    hanem azért mert szvsz - vagy kényelemes, vagy mert nincs kanyi vasa se e célra, vagy mert ki akarja próbálni mielőtt megveszi ^^ csak itt már van egy pont, hogy ha már lenn van akkor minek adjon rá ki pénzt... felesleges ha megvan és működik ^^

    most akár hiszed akár nem, ez valóban egy ilyen közvélemény kutatás volt már vagy 10 éve...
    az embereknek kényelmesebb pár kattintással lehúzni netről mitsemhogy elmenni a boltba és megvenni, mindkét út tartogat meglepetéseket beüzemelés szempontjából, főleg ha egy elavult gépen próbálod életre kelteni a dolgot... amit már lehet nem is támogat a játék

    btw úgy írsz a warezolókról mintha sajnálni kellene őket... nekem ez soha nem fog menni! mert miért is sajnálnám a tolvajt?!

    'Ezt nem is tudom hol írták, de állítólag egy videojáték életében az első hónap a kritikus, addig tekintik haszonnak a bevételt. '

    ennek az ellentétéről írtál az imént, szóval ha pártolod a rilizer csapatokat akkor pont az mellett vagy hogy kinyiffantsd a játékipart legalábbis pc-n !!

    "A piac semmivel nem nagyobb, mint amekkora most, torrentel vagy nélküle."

    csak hasonlítsd össze a konzol meg a pc eladásokat, ha nem lenne torrent több lenne az eladás ez releváns.... crysis anno azért annyira nem volt nagy gépigényű, max akkor ha fullosan akartad tolni, de hát arra nem volt gép akkoriban, sztem ez nem magyarázat arra hogy letöltse valaki, csak mert kevés a gépe (teszt erejéig igen, de ha kipróbálta akkor onnantól illő lett volna megvenni, nem pedig feketét végigtolni)

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák