Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lamiki

    senior tag

    válasz Stirlitz #1106 üzenetére

    Nekem QE868 van, az is resetel mindent, a 7 és a 9 érintkezős chipeket is. Eddig még csak a gyári T0711-714-est nem sikerült vele resetelni, mert az a legkisebb dologra ami nem tetszik neki letiltja a patront. A régebbi gyáriakat is lehet gond nélkül resetelni, mert ezek még nem voltak úgymond fizikai kapcsolatban a tintával, csak odarakták a patron oldalára őket. A T0711-714-esnél meg van egy külön sensor ami bele lóg a tintába.

    Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

  • Kuter

    senior tag

    válasz Stirlitz #1106 üzenetére

    HI.Amit én vettem ennél nem kell forgatni a patront, tipusa.YXD968 resetter.
    Patron meg OR-INK T0711-714-ig Chip V6.
    Az viszont nem tudom hogy a régi patront reseteli -e ,de a leírásában egyértelműen azt írták,hogy a régi T06 sorozathoz nem jó,ill.azt hogy már reseteli az eredeti T07-T08-as epson patronokat,na ezt nem probáltam ki mert fullra ki fogyasztotam az eredetit,meg meg sem lehet tölten,normálisan .Egyet szétkaptam,hát mit nemodjak ezek az epsonál rendesen belegabajottak a patron fizikai tervezésébe,hát nem is csodálkozom hogy ilyen kurva drága,(tipikusan a sony jut eszembe hogy menyit költöt az audio cd védelmére hogy ne lehesen másolni,de azok legalább 3-4 év és és pár milló dolcsi ablakon való kidobás(mivel hogy enyibe kerűlt mindig az új védelem kifejlesztése) után feladták a harcot.
    Én már ara is gondoltam hogy az epson adja ki a kinaiakna mindig az uj chipet és részesedést kapnak belőle fűalatt.
    Hát enyi volt igy hirtelen az eszmefuttatásom.
    Üdv Mindenkinek.

    Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

Új hozzászólás Aktív témák