Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz mr_ricsi #1038 üzenetére

    Hát visszamentem a boltba beleraktuk az új V6.0 chipeket és nem fogadta el őket.
    Tehát vissza az egész csomag és pénzt vissza adták.
    Egy másik boltban tele voltak V5.0-ás chipes patronnal és abból vettem egy garnitúrát.
    Ez is ezPrint csak más gyártmány van a dobozban.
    Láss csodát kicsit döcögősen de beüzemeltem.Hát meglepett, hogy fel lehet cserélni a berakásnál a színeket ( a régi DX3850-es ez szóba se jöhet mert más a bemélyedés minden színnek) és idegességembe meg is tettem, de két tisztítás és helyre is álltak a színek, tehát a fejben feltöltéskor nem is megy olyan sok bele mint annyian írják.
    A fekete keretes patron állítólag a G&G gyártmánya és az új boltban (nyomtass olcsón.hu) azt mondták már nem rendelnek belőle mert nem az igazi.
    Még azt is hozzátette, hogy elég kényes ez a DX4400-as típus a patronokra. :W :W
    A aluli írásban nevezett Falevél megkülönböztetett gyártmányú patron az jó de még nincs V6.0-ás belőle.
    Hát vége a kalamajkámnak és remélem ezután se lesz benne részem. :DD :DD :C :C
    Valószínű ezért szabadult meg a volt tulaja aránylag egész olcsón -5300Ft volt- mert nem
    tudott zöld ágra vergődni az után gyártott patronokkal.
    Köszönöm az eddigi tanácsokat minden fórumozótól. :R :R :R :R :R

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák