Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chaser83

    csendes tag

    válasz MeJack #531 üzenetére

    Pont én is akkor vettem az én 8400-asomat. Nekem még tart az eredeti patron (heti kb. 2 oldalt nyomtatok). Szerinted tele voltak vagy csak demo patronok, gyanusan gyors csökkenést mutat a tintajelző. Olvasgattam karácsonykor is, hogy aki utángyártottat vett a készülékébe (7700, 8400, 4400), annak ezek voltak a tünetek, mint Neked. Szóval meg kell nézni utángyártottban, hogy milyen márkát vesz az ember...szerintem. Én megfogattam karácsonykor is, hogy egy darabig eredeti patronokat veszek a nyomtatóba (8000 Ft a 4 szín). Amugy nekem a 8 éves Canonom is ezekkel a tünetetekkel ment tönkre; ott fejcsere, lett volna a megoldás. A canonomnál is gyanúsak voltak az utángyártott patronok, akkortól kezdett csíkozni, majd semmit sem nyomtatott. lehet hogy még bírta volna tovább, de lehet hogy a ritka nyomtatási szokásom sem tett jót neki. Amugy ebből a szempontból előnyösebb a két patronos megoldás (fekete+színes) hisz azoknál a fej és a patron egyben van (talán az összesnél így van) és patron cserénél mindig új tiszta fej van betéve, tehát ha belenyúlt az ember egy gagyi utángyártott patronba akkor saját maga cserélheti az egészet.

    Egyébként mindig kikapcsoltad a nyomtatódat, ha nem nyomtattál? Észrevettem, hogy csak ki ill bekapcsolásnál csinál fejtisztítást a dx8400-as; ha nem kapcsolod ki és ugy marad napokig, szépen szárad be a fej (és nincs automata ki-bekapcs. :W ...vagy én még nem találtam meg)

    A színes patronokat is cserélted utángyártottra? (mert hogy azokra írtad, hogy nyomtatnak)

Új hozzászólás Aktív témák