Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    Sziasztok! Visszaolvasgattam kicsit, és látom vannak patroncsere után gondok. Én most nem vagyok a nyomtatónál amiről szó van, szülőknél van a gép és ők hívtak hogy nem megy a DX7450. karácsony körül sógorom cserélt utángyártott patronokat az Epsonban. Most a nővérem akarta használni, de a nyomtató tetején valami piros cseppszerű valami világít. A szoftverében ahol meg lehet nézni mennyi festék van a nyomtatóban, ott mindig mást mutat. Hol ez, hol az a szín üres.
    mi lehet a gond? Az Epsonokban figyeli a gép a festékpatroncswerét valamivel és nullázni kell? Vagy nem minden patronnal működik?
    Bocs a sok kérdésért, csak nekem nincs ilyen nyomim, és telefonon típusismeret nélkül nem tudtam segíteni nekik. Azt meg nem akartam hogy drágán valami szakit hívjanak aki nem ért hozzá. Sajnos én most menni nem tudok, mert messze vannak :(
    Én arra gondolok hogy vagy nullázni kellett volna amit esetleg a cserekor sógorom nem csinált meg, vagy nem ismeri fel az adott patront a gép, stb.
    Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm! Addig próbálok ennek a hibának utánaolvasgatni.

Új hozzászólás Aktív témák