Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soltree

    csendes tag

    Sziasztok!

    Na, nekem is meg van az eslő negatív tapasztalatom az utángyártott patronokkal! Egy fekete T0711-es patronról van szó, amit a REMAX-ban vettem. Eddig meg voltam elégedve a bolttal, de most elbizonytalanodtam.
    A helyzet a következő: megvettem szépen a patront, még mielőtt teljesen kifogyott volna az otthoni, épp aktuális feketém. Nyomtatás közben eljött a kellő pillanat, kicseréltem a feketét, mindenre odafigyeltem és nem is volt semmi gond. Mindaddig, amíg az első A4-es fekete szöveget nyomtattam. Először egy 2-3 mm-es sáv volt hiányos, majd ez a sáv egyre csak nőtt. A fejtisztítások és helyreigazítások sorozata odáig vezetett, hogy közben már a cián is kifogyott, plussz a fekete patron hülyesége csak tovább fokozódott. Most már egyáltalán nem jön belőle semmi.
    A hiba a patronban van (nem a fej, nem a szoftware, nem a dokk). Mikor megvettem már akkor gyanús volt hogy nem volt vákum a csomagban, de hát ki gondolta volna, hogy esetleg ez is baj lehet. A patront hiába ráztam, piszkáltam, sehogy sem akar normálisan működni.
    Most a nyomtassolcson.hu-ról rendeltem egy garnitúrát. Remélem a legjobbakat.
    Viszont azért elég elszomorító az, hogy folyamatosan próbálom magam meggyőzni, hogy "igen, még mindig olcsóbban jövök ki így, mintha folyton a kis garázsnyomdákat vadásznám", de ezekkel a bohóckodásokkal csak festék és pénzpazarlás lesz az egész. Remélem ez volt az utolsó rossz patronom :U

Új hozzászólás Aktív témák