Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sadams

    tag

    válasz lamiki #994 üzenetére

    Voltam ma a Nyomtassolcsón üzletben, elhoztam a patronokat. Teljes garnitúra berak, először a sárgát nem akarta elfogadni, de olvastam, hogy ilyenkor ki/be kell kapcsolni a nyomtatót és okés lesz, így történt. Elfogadta, betöltötte. Csináltam egy fúvóka ellenőrzést egyből. Sárga egyáltalán nem látszik, többi oké. Kivesz, berak, megigazgat, ok, újra fúvóka ellenőrzés. Látszik a sárga. Ezután az összes létező szín fúvókájában volt összesítve több sornyi hiba. Próbáltam fejtisztítást, nyomtatni színekkel sehogy sem lett jó. Visszatettem a gyári patron. Kevesebb a hiba a csíkokban, de ez még így is igen durván sok. Próbáltam fejtisztítást is. Fekete gyári és utángyártott patronnal is hibátlan.

    Nyomtató egy Epson Stylus SX405. EzPrint T0711-4 az utángyártott patron neve.
    Mi történt?

    A nyomtató pont ma volt egy hetes, megpróbálom gariztatni holnap.

    Ha nem sikerül a garancia érvényesítés, akkor a nyomtassolcsón üzletet igencsak megfogom keresni kártérítéssel kapcsolatban. Az rendben van, hogy saját felelősségre vállalom a garancia elvesztését, de az nem normális, hogy szétb@ssza a fos patronjuk a nyomtatót.

    (Gyári patronnal nyomtattam 3 teljes oldalas színes képet, valamint legalább 100 oldal fekete szöveget hibátlanul.)

Új hozzászólás Aktív témák