Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pixelcube

    csendes tag

    Üdv néktek űrbetyárok!!!

    Kronus öccse vagyok, nekem bugolt be tegnap este játék ( aki lemaradt volna: tegnap este lealázott egy npc kanakonda és a biztosítás kifizetése után vissza deportáltak a kezdőhelyre "LHS 3447" ... gondoltam nyomok egy relog-ot aminek az eredménye az volt hogy megdöglött a keselyűm, így buktam kb 21 millát)
    Küldtem is a Ticket-et ,hogy nézzenek már utána ki lovasította meg a dögevőmet. Gondoltam majd hetek múlva lesz is valami válasz. Szerencsére nem így történt, nagyjából 22 óra és reagáltak is. Vissza kaptam a pénzt (ami amúgy gyanús mert én kereken 21 misit írtam és annyit is kaptam vissza. Lehet ha 25-öt vagy 28-at írok akkor azt kapom meg?)
    Így azon kívül hogy utazhatok 140 fényévet nem ért kár. Jó arcok dolgoznak a Frontier-nél az fix! Írnék is nekik köszönőlevelet de tudom hogy azzal csak feleslegesen terhelném a rendszert. Max a következő jószágomnak a "Laurie" nevet adom (ő válaszolt nekem)
    Végezetül csak annyit ,hogy az Empire a Powa !!!! :P

  • Pixelcube

    csendes tag

    válasz rtitusz #8965 üzenetére

    A viper-nek a 2 medium hardpoint a hasán van így ha a cél takarásba kerül nem fog tüzelni... húzd fel az orrát a vasnak amikor azokkal aprítasz...

    jah igen észre vettem hogy rossz embernek címeztem a válaszomat, lehet hajnali egykor aludni kéne okoskodás helyett ......

    [ Szerkesztve ]

  • Pixelcube

    csendes tag

    sziasztok ... python leárazás van most valamerre ? ha akciósan veszem meg talán még kamionozásra is maradna credit ...

  • Pixelcube

    csendes tag

    válasz kozi71 #11419 üzenetére

    Én 15 misi környékén vettem anno a Clipperem az egyik permites (imperial) rendszerben meg nem mondom a nevét de asszem a-betűvel kezdődik... és nem vagyok benne biztos de ott lehet állandó az akció( mert ugye eleve engedély kell a belépéshez ahhoz meg rang kell) de mint mondtam ez az infó nem 100% főleg mert én ezt az akciót kb 1.5 hónapja találtam azóta meg volt az 1.3-as frissítés is, amiben elég sok releváns változtatás volt (power-ek stb) ami ezt befolyásolhatja.Megnézem majd a rendszer nevét de nem hiszem hogy ma online leszek.

  • Pixelcube

    csendes tag

    válasz orientcx #11452 üzenetére

    Nem kell beperelned, nem veszlek komolyan és nem akarok beszólni ( DE BEFOGOK :DDD ) nekem mind a két járgányból van egy példány (jó a python még nem full build). nem hiszem hogy a B-s után az A-s hajtómű sokat fog még javítani rajta. a lényeg hogy szerintem 1v1 -ben két kb ugyan olyan ügyességgel megáldott pilóta pvp-ben 5ből 3x( vagy akár 4x) a clipper jönne ki egy darabban az ütközetből. Értem én hogy a tűzerő ( és itt számításba vehetjük a python brutális energia szintjét és ez az 1 dolog miatt van nekem is egy belőle) de még te a forduláshoz FAOFF meg kék tatomány ..stb zsonglőrködsz a clipper célkeresztjében addig ő kihámoz a pajzsod alól. ha ne adj isten bénázik a birodalmi pilóta ( számomra tesó : :)) :D ) és a félelmetes tűzerőddel meg tudod szórni 2 max 3 másodperc alatt mögéd kerül egy kővér gázzal és azonnal rád tud fordulni, és itt jön a lényeg a legjobb Cliperes trükk (ami remélem nem bug volt vagy valami okból kifolyólag nem változtatott rajta az 1.3) Ha max gázról visszarántod kék tartományba és amikor el kezd esni a sebesség (de még nem érte el a kék csíkot ) elkezded felhúzni az orrát ezzel egy időben rásegítesz fúvókával 1.5 másodperc alatt átfordul 180 fokot( át esik a tengelye mentén ) és ha nem adsz rá gázt (plusz az FA-t is kikapcsolod) akkor tolatva siklik tovább.
    Végezetül a legfontosabb érveim a clipper mellet( python-nal szemben ):
    -tűzerőben a különbség nem igazán a + large hardpoint hanem a python energiájában leledzik de egy jó buildet használó Clipper szerintem még gyorsabban is farmol mint egy python hissz bárkit be illetve utol ér.1 pl: a jó RES-nél mikor adja a célpontot rendesen, akkor általában mikor likvidálsz egy enemy-t és keresed az új lőni valót akkor elindulsz a távolban levő lézershow irányába ami általában kicsit arrébb van.Mire a python oda ér a Clipper már az új prédát keresi.... és itt közrejátszik az is hogy a kavicsokat is kerülgetned kell , amit én pl clipperel még élvezek is: hiszen te tudod a legjobban hogy 1 python-nal ez egy izzasztó manőver,addig ez egy Clipper-el egy kellemes szlalomozás (Max gázzal)
    -És a legfontosabb érvem az élmény faktor. ez az a dolog amiben a legnagyobb különbség van a két vas között. Míg a Clipper-rel széles mosollyal számon irtom az ellent Res-nél addig a python-nal ( igaz kb 2 óra tapasztalat és nem fullos géppel) max csak káromkodni tudtam (sokat) a kedvencem amikor nem érek oda és az orrom előtt eliminálja az npc a zsíros falatot.
    Mivel ígértem egy beszólást is abcúg fed ... ja egy birodalom mind felett :D

  • Pixelcube

    csendes tag

    válasz gigafun #11458 üzenetére

    Igazad van kinézetre női hajó ... szép az biztos (a hajtómű hangját imádom ) ... ennek a ténynek fényében még inkább megalázó lehet az ellenfélnek ha egy "NŐI HAJÓ" darálja be. :DDD

  • Pixelcube

    csendes tag

    válasz orientcx #11462 üzenetére

    hm lehet hogy te egy másik párhozamos univerzumban tolod a talicskádat ( Fed -es nevén Python :P )
    mert ebben a galaxisban bizony elég sűrűn előfordul, pláne akkor ha azt a clipper-t én vagy bármelyik profi empire pilóta vezeti (nem npc persze).... de hát ezt mindenki jól tudja hogy a pro pilóták csak is birodalmi lobogót aggatnak a járgányuk rádiójának antennájára ....

  • Pixelcube

    csendes tag

    válasz orientcx #11460 üzenetére

    ez most komoly "Ha valamelyik fordulékonyabb hajó mögém kerül, akkor egy-két boostal villámgyorsan meg tudok fordulni"... én még mindig pvp-ről beszélek... le akarsz boost-olni egy nálad gyorsabb hajót ( bár ezt nem értem 2 boost forduláshoz vagy 1 az irányváltáshoz és 1 hogy újra lőtávolba kerülj?) bárhogy is szerintem az első és a második boost között válna le a pajzsod. És nem győzőm mondani hogy PVP-ről beszélünk.
    Ja és ez a másik amit nem értek "Teheted a fordulékonyságod ahova akarod"... szerintem ez a Game még mindig a szimulátor kategóriát képviseli... ebből fakadóan szerintem ( és javítsatok ki ha tévednék ... de ez akkor is így logikus) az irányíthatóság az egyik legfontosabb tulajdonsága egy gépnek. 1 python vagy 1 konda pont ezért kompenzál a tűzerővel... és a clipper -en ezért nem lehet több csúzli meg pont ezért kisebb a PP amiből többet is fogyaszt a meghajtás (trusder/fúvókák ... de ebben nem vagyok biztos csak sanszos) mert különben mindenki clippert vezetne.
    Talán valamikor kéne majd valami baráti pvp összeröffenést szervezni a nem túl távoli jövőben, hogy az ilyen vitás kérdéseknek pont kerüljön a végére.
    ( azt azért hozzá kell tennem hogy senkit sem akarok meggyőzni az igazamról és nem egy clipper-el házaló ügynök vagyok, és 100% tisztában vagyok hogy csak a vérszívás miatt szidjátok clipper-t ... és persze senki sem fogja komolyan venni ezt hiszen mindenki tudja a fed tele van "szájhősökkel" :P )

    szeretnék erre is reagálni (#11465) gigafun: az amikor azt mondtam hogy a legjobb pilóták mind a birodalom égisze alatt tevékenykednek, az csak egy gyenge poén volt... több mint valószínű hogy te voltál a jobb pilóta ( gondolom ez nem is volt kérdés) meg azért az sem utolsó szempont a a clipper és a konda nagyon nem egy súlycsoport... mert egy maxra pimpelt konda (főleg turetek -kel) pármásodperc alatt képes annyi sebzést kiosztani amitől 3 clipper is azonnal elposszan lehet bármilyen ügyi a clipper-es ahoz hogy sebezni tudjon lőtávon belül kell lenni annyi meg pont elég a kondásnak ...

  • Pixelcube

    csendes tag

    válasz baphomet #11467 üzenetére

    ez így van én is így gondolom ... én végig az 1v1 pvp-ről beszéltem... a clipper ebben az 1 dologban jó de ebben nagyon az ... míg egy python jóval hasznosabb gép mert minden más szempontból jobb sőt pvp-ben sem rossz a python (kifejezetten jó!!!!!) ... többek között ezért van nekem is 1 belőle ( bár ha lesz elég cr mondjuk úgy 500millió akkor a python lefogom cserélni 1 kondára) de a clipper marad .
    Ahhoz hogy élmény faktorban viszi a prímet senki sem szólt hozzá. Orcán kívül sidewinder -től "kronus kondáján" át már mindent vezettem. Így én szerintem a legjobb élményt a vulture-ban és a clipper-ben ülve élheti át az egyszeri gamer.

  • Pixelcube

    csendes tag

    válasz orientcx #11470 üzenetére

    jogos ezt így nem lehet lemérni és persze én barom elfelejtettem hozzá tenni hogy harci élmény. Javítok: annak aki egy "elfogó vadász" élményére vágyik, annak tessék beszerezni ezekből a 1 -1 darabot.(vagy inkább egymás után keselyű aztán clipper)
    De ha valaki egy tankra vágyik ( köszönöm rtitusz(#11471) , pont azon rágódtam hogy ha a cliper elfogó vadász akkor mi lenne a legjobb jelző a pythonra) akkor vegyen pythont .... aztán jöhet a tigristank=konda

    (#11472) gigafun: benne vagyok csak ezen a héten nem fogok nyomulni az ED-vel mert ha csak 1max2 órám van akkor inkább nem játszom vele ... és a héten nem sok időm lesz ... de erre még visszatérhetünk kb a jövőhéten ....

    [ Szerkesztve ]

  • Pixelcube

    csendes tag

    Sziasztok. Nemrég poroltam le a hotas-om és így nem igazán vagyok képben hogy mi a helyzet mostanság a csempész küldetésekkel. Ha jól tudom Robigo halott. Azzal sem vagyok tisztában hogy a frissítés óta mi változott magában a csempész mechanizmusban. Minden infóért előre is köszönet!

Új hozzászólás Aktív témák