Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz gabranek #45410 üzenetére

    Igen, csak addig tudod megvenni a power moduljait, amíg nála vagy. Meg kellett volna venni minden méretben, hogy minden hajódra legyen.

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

  • Peppo

    őstag

    válasz gabranek #45410 üzenetére

    Ez sajnos így megy. Az egyik legelcseszettebb része a játéknak. Ha megvan a 4 hét és a 750 merit, akkor be kell vásárolni az adott cuccból. Ez igazán csak a barbi pajzsnál vészes, mert ott abból van minden méretben, ráadásul a nagyok tényleg drágák. És nem tudom, mások hogy csinálják, de én nem 1-1 darabot vettem belőlük. Nem volt olcsó, na. :D

    A többieknél viszont már nem modulok vannak, hanem fegyverek, azok is csak egyféle méretben és egyféle célzórendszerrel (ez is mekkora baromság). Ezek lényegesen olcsóbbak. De ha ott tartasz, érdemes ezekből is venni annyit, hogy jusson belőlük több hajóra is. Ha nagyon sok helyet foglalnak, vagy csak nem tetszenek, még mindig eladhatod őket később. Inkább, mint hogy későn jusson eszedbe, hogy ebből kellett volna még néhány.

    A Mining Lance-t sokan a legértéktelenebb PP cuccnak mondják, de én ezzel nem értek egyet. Az, hogy sebez, tényleg nem sokat ér. Fixed, és csak 1-es méretben kapható. Tehát vagy kisebb hajóra raksz keveset, és azért gyenge, vagy nagyra, de akkor meg találj el vele egy gyorsan cikázó ellenfelet.
    Ami miatt igazán jó, az a 2000m-es lőtávja. Ezt akkor értékeli igazán az ember, mikor egy Cuttert szerel fel ilyenekkel. A lézeres bányászathoz én nem tettem fel hagyományos (kemény 500 méteres lőtávval rendelkező) bányászlézert, mióta ezek megvannak.

    Egyébként ez lehetne a világ legjobb játéka, ha a design-t valaki olyanra bíznák, akinek van fantáziája. Az alapok nagyon jók, a játéktér óriási. Csak tartalom kellene bele több, és az ilyen idegesítő korlátozások kiirtása. Remélem, az Odyssey jó lesz!

Új hozzászólás Aktív témák