Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gentlelynx

    tag

    válasz zeno79 #44343 üzenetére

    Ha még kezdő vagy, jobb, ha tudod, hogy az npc-k mérnökölt verdákkal csapatnak, így okozhatnak meglepetést minden szinten. Ha van nálad áru vagy küldetés, akkor tuti lőni fog, ha kirángatott, ha üresjáratban vagy, akkor valószínűleg egy felháborodott üzenet kíséretében - miszerint: "ehh nincs nálad semmi, akkor minek vagy itt egyáltalán!" - odébbáll.
    Érdemes bind-elni egy gombot az enemy targetre meg a legmagasabb ellenséges targetre, mert amikor élesíti az interdiktort, akkor ezzel ki tudod jelölni és akkor már látod, hogy kb. milyen szintű ellenféllel állsz szemben... akarommondani épp háttal...
    Veled egy szintű, vagy alacsonyabbal azért lehet sansz, de menekülésnél mindenképp gondolj arra, hogy a high wake-elj egy másik rendszerbe, mielőtt a biztosítótársaság ügynökét kellene felkeresned ;)
    Ha a combat-ot akarod gyakorolni, akkor arra inkább olyan helyeket érdemes választani, ahol biztos jelen vannak a biztonsági erők, hogy baj esetén elvegyülhess közöttük.

    [ Szerkesztve ]

  • Raymond

    félisten

    válasz zeno79 #44343 üzenetére

    "azt szeretném kérdezni, hogy amikor az NPC ki akar szedni, akkor honnan tudom hogy érdemes-e leállnom vele harcolni? Mindig tudom követni az Escape Vectort, de fejleszteném a harci ügyességem."

    Szerintem nem erdemes leallni vele harcolni, idopocsekolas. Solo-ban azert akar kiszedni mert valami van nalad ami legtobbszor kuldeteshez kotott aru/adat. Az interdiction is mar eleg idopocsekolas, nem kell meg a harcal bibelodni. Ha azt akarod gyakorolni akkor a harcos hajoddal menj egy RES-hez es lovoldozz.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák