Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz Ry0K3N #39188 üzenetére

    Tök jó, 15 perc után legalább van már valami fogalmam hogy is megy ez a bányászat.

    Ma meg nézhetek még bolygófelszínre szállásos videókat mert nem figyeltem tegnap és bevállaltam véletlenül egy ilyent. Remélem nem kell majd hozzá semmilyen extra felszerelés mert csak egy nyamvadt outpost van az egész rendszerben.

    Tegnap amúgy nekem is volt egy 900 ezres árúszállításos köröm kb 10 perc alatt, de ehhez szerencse is kell mert három küldetés is ment egyszerre ugyarra az outpostra (ugyanattól a mukitól), ebből sajnos csak kettőt tudtam bevállalni mert betelt a rakterem. Az a jó hogy árúszállításban simán be lehet vállalni az Elit küldetéseket is, mert hiába küldenek utánam egy deadly anakondád ha nem engedem magam kiszedni FSD-ből.

    Na a lényeg hogy én is hagyom ezt a pénzhajhászást, mert sokkal izgalmasabb számomra a légiharc. Mit gondoltok arról hogy nem várok akkor a FAS-ra hanem veszek egy vulture-t amit fullossan fel tudnék szerelni már most? És megtartanám az ASP-t is közben tartaléknak.

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák