Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz bencze #38756 üzenetére

    Sziasztok!

    Vettem egy cobra 3-as hajót, raktam bele egy 6 fős business class utasteret a többit raktérnek alakítottam ki. Na mióta meg van az utastér a rakteret nem használtam és úgy érzem az anyagi gondjaim megoldódni látszanak (jönnek a 2-3-400e-es küldik). FSD és generátor upgrade után elkezdtem felfejleszteni a pajzsot meg fegyvereket rátenni, gondoltam ezzel már nekimegyek egy wantedes NPC-nek aki az állomás körül kószál.
    Viszont nem találok Kill warrant scannert (állomáson a boltban sem). A hajón viszont alapból van 3 másik amiket nem használtam még soha, az egyikre ráadásul azt írja hogy nem jó a cockpit mód.
    Gondoltam akkor jó lesz kill warrant nélkül is, mert úgy sem akarok wanted státuszt a fejemre ha tiszta a sima scan alapján. Kilépek a menübe, indítok egy advanced combat training-et, de folyamat kilőnek. Az első kis gyors hajóval kb egyszerre fordulunk egymásra és eléggé legyengít mire kilövöm, az utána érkező kettő simán végez velem. Maxig kellene húzni a Systemre a pöttyöket? Missilet is max 1x-2x tudtam használni mert olyan fordulékony az ellenfél hogy nem tudom végig a célkeresztben tartani. Kellene tudnom (vagy ez ilyen hajó)? Mert akkor megyek este vissza gyakorolni.

    Amúgy bejön a játék nagyon.

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák