Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cooper911

    senior tag

    válasz orientcx #37489 üzenetére

    "Egér+billentyű??? Minden tiszteletem a tiéd. Így én még egy fix ponthoz spaniferezett T9-est sem tudnék eltalálni 40 centiről. Még szerencse, hogy ez sosem derülne ki rólam, mert már eleve kidokkolni sem tudnék.:D"
    ...mert egy FED szájhős még touchpadon játszva is eltalál bármit.
    Én is egér+billentyűzettel tolom (pedig van egy FFB-s joyom) és szerintem nem vészes. Nem utolsó sorban nagy előnye, hogy csendes és a már alvó családtagok nem hajítanak ki az ablakon egy nyekergő joy-al együtt :D

    Ja, amúgy vicces, hogy ezeknek a raider kiteknek az egyik verzióján a kabin alatt mered 45 fokban lefelé néhány tüske. Na azzal ne akarj cargo scoopolni ;]

    [ Szerkesztve ]

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

  • campernoob

    csendes újonc

    válasz orientcx #37489 üzenetére

    Nálam viszont a joystickkal való célzás ment nehezen (igaz, hogy egy másik játéknál próbálkoztam vele), és nem nagyon volt türelmem begyakorolni, pedig a repülés részében tényleg ég és föld a különbség. Ebben a játékban ezt az élménybeli hiányosságot megadja néhány fordulékonyabb cucc szóval azokkal szoktam CZ-kben "funolni" pl: Clipper vagy a sokkal bolondbiztosabb Imperial Courier. Rammolgatni CZk-ben kevésbé van lehetőség, HazResk-ben meg, azért nem szoktam, mert oda alkatrészért megyek, és nem hátrányos ha pontosan tudom, hogy hol pukkant el az áldozat. Ilyen szempontból kifejezetten előnyös a wingman, mert amíg a limpetek szedegetik a cuccot, addig őt rázavarom a következő ellenfélre, ha a csetepaté beindult, akkor kiadok egy dokkolás parancsot, és ezáltal helybe hozza az ellenfelet. Így legalább a limpeteknek mindig van mit csinálniuk. Erre a célra kifejezetten hasznos az új type 10, mert azon nem igazán számít a sensorok hatótávjának megnövelése, mert a 4A modul tömege csak 10 tonna, ellentétben egy Conda, vagy Corvette 160 tonnájával szemben, az meg igen csak hasznos ha mozgás nélkül messzire lát a hajó. Rammolgatni inkább csak Cutterrel szoktam elsősorban kéregető FDL esnek áldozatul, mert tényleg hatékony a cannonra felrakott ellenfelet melegítő másodlagos effekt, így néha NCP FDL tényleg annyira megmelegedik, hogy megáll egy "medvepuszira", valahogy utána már nem szokott kéregetni. Nem terhelnélek bemutató videó készítésével ebben a kánikulai időben, egyébként emlékszem még az előző hosszabb HazReses videódra, ami tényleg nagyon jó lett, humoros, és tanulságos, szóval nagyon megköszönném, ha azt belinkelnéd,és talán az új játékosok is igen jól járnának vele ha rápillantanak.

Új hozzászólás Aktív témák