Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz pcnet #34945 üzenetére

    hát ez szívás. :O

    Előre be lehet állítani, hogy mi legyen az egyes tűzgombon és a kettesen és akkor van egy gomb mivel ezek között váltogatsz, de nekem nincs rajta még a joy-on. Akkor van ez a gomb ezek szerint, ami szintén kéne nekem és még vannak a védelmi cuccok, amiket még ki sem próbáltam, lehet hogy azokhoz is kell majd még gomb. Gondolok itt arra, ami elterelőket lő ki, vagy hőt vezet el stb.

    Mostanra viszont halálosan meguntam az ugrálást, szóval gondoltam veszek egy kisebb fighter hajót és elkezdek vadászgatni, mert a multi totál halott.

    A gond az, hogy full tele a joyom minden gombja a Rift alól meg nem látok ki (időben), hogy billen nyomjak bármit. Ez meg így csak szerencsétlenkedés lesz, nem vadászat, ha mindig azt nem tudom időben megnyomni amit kéne

    Basszus és ebbe toltam bele órákat :W Ott az üres szék mellettem, miért nem úgy van, hogy bérelek egy pilótát aki vezet én meg kezelem csak a fegyvereket, ha már egyszer nagy hajóm van, há nem? Most így van ezer gomb, a joyon meg csak 12

Új hozzászólás Aktív témák